کاربر گرامی ، با سلام

لطفا قبل از استفاده و دریافت هرگونه اطلاعات و خدمات از طریق این وبسایت ، شرایط و مقررات را با دقت مطالعه نمایید بدیهی است با دسترسی و بهرمندی از اطلاعات و خدمات این وبسایت http://www.negingasht.ir شما موافقت خود را با شرایط و مقررات اعلام نموده اید .

لذا خواهشمند است چنانچه با موارد زیر موافق نیستید از بهره مندی این وبسایت صرف نظر نمایید.

شایان ذکر است در صورت تغییر شرایط و مقررات ، موارد از طریق همین صفحه منتشر و بروز رسانی خواهد شد و شما با استفاده مستمر از سایت رضایت و پذیرش خود را اعلام می نمایید.

  • negingasht.ir مطابق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.
  • استفاده از محتوای سایت negingasht.ir تنها برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع می باشد. استفاده تجاری از محتوای این سایت با توافق کتبی دو طرف امکان پذیر است. هرگونه سوء استفاده از محتوای این سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.
  • negingasht.ir موظف و متعهد به حفظ اطلاعات ثبت شده مسافرین خویش خواهد بود و اطلاعات تنها بر اساس درخواست های قانونی در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت. negingasht.ir  متعهد می شود در حد توان از اطلاعات شما محافظت کند و در این راستا از آخرین تکنولوژی های روز استفاده نماید.
  • طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری تمامی مسئولیت های کیفیت پرواز، کنسلی پرواز، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز و حمل و تحویل بار مسافرین بر عهده شرکت هواپیمایی (Airline) برگزار کننده پرواز می باشد.